На сьогодні Україна один з лідерів у Європі та світі з виробництва меду.

В Україні бджільництво динамічно переходить від звичайного хобі до потужного та прибуткового бізнесу. Проте, ведення бджільництва в умовах сьогодення неможливе без використання сучасного та якісного інвентарю та обладнання.

Наша компанія допомогла розвитку та виходу на світовий ринок найбільш відомим українським брендам у галузі бджільництва.

Наша мета полягає у вдосконаленні та процвітанні Вашої пасіки та створенні разом з Вами комфортних умов для успішного розвитку бджільництва в Україні! Почавши свою плідну працю в 2012 році, завдяки професійному підходу, наша організація займає одне з провідних місць на ринку, у максимально короткі терміни виконання замовлень та найвищу якість наших послуг.

Працюючи над постійним вдосконаленням у галузі бджільництва, ми несемо відповідальність за якість наших товарів! Наші спеціалісти допоможуть Вам визначитись, підібрати або порадять саме те, що необхідно Вашим бджолам та пасіці.

Бджоломагазин «ВУЛИК» є провідним магазином не тільки в Україні, але й за кордоном. Ваш товар буде доставлений в будь-який куточок світу. На даний час ми активно співпрацюємо з більшістю країн Європейського союзу, США, та країнами СНД.