(098) 216 14 13 (095) 73 75 162
  • Фитоэкстра 250 г

Фитоэкстра 250 г

  • Код Товара: 531-
  • Артикул:
  • Наличие: В наличии
  • 90.00грн.

ФIТОЕКСТРА

Біологічно активна добавка «ФІТОЕКСТРА» містить у своєму складі комплекс екстрактів із 10 трав. До складу входять: евкаліпт шаровидний, ехінацея пурпурна, м’ята перцева, материнка звичайна, меліса лікарська, перець червоний стрічковий, полин гіркий, хвощ польовий, хвоя (сосна), часник. Метод водяної екстракції дозволяє зберегти практично в повній мірі всі корисні речовини, що входять до складу підібраних рослин: фітонциди, флавоноїди, фітогормони, вітаміни, мікро- та макроелементи. Біологічно активні речовини, що входять до складу «ФІТОЕКСТРА», мають позитивний ефект при потраплянні до організму бджоли навіть у невеликих кількостях.

«ФІТОЕКСТРА» являє собою концентровану (20–25% с. р.) темного зеленувато-коричневого кольору рідину.

Форма випуску: полімерні флакони по 100, 250 та 500 г.

Біологічно активну добавку «ФІТОЕКСТРА» застосовують для профілактики нозематозу, аскосферозу та варроатозу, а також для зміцнення імунітету бджіл. Екстракти трав позитивно впливають на репродуктивну функцію матки і кількість вирощеного розплоду, збільшує силу бджолосім’ї, покращує зимостійкість бджіл. «ФІТОЕКСТРА» проявляє бактерицидну та протигрибкову дію.

«ФІТОКЕСТРА» застосовують в період весняної та осінньої підгодівлі бджіл. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ЗАСТОСОВУВАТИ В ПЕРІОД МЕДОЗБОРУ!

Застосування «ФІТОЕКСТРА» бджолам:

  • 100 г на 10 л цукрового сиропу ( 10 г на 1 л);
  • 100 г на 5 кг канді.

Згодовувати бджолам 35–50 г сиропу або канді на одну вуличку обсиджену бджолами.

При застосуванні препарату згідно інструкції побічні дії не спостерігалися.

Протипоказання не встановлені.

Під час застосування «ФІТОЕКСТРА» дотримуватися правил техніки безпеки, не допускати потрапляння засобу до органів зору та слизових оболонок. При потраплянні на слизові оболонки промити проточною водою. Після роботи руки помити з милом.

Зберігати при температурі від 15 – 25оС і відносній вологості не вище 25%, у захищеному від світла місці. Термін придатності в закритій упаковці та з дотриманням вимог зберігання – 2 роки.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо